Volkswagen Transporter

Logo Vwd

Jesteśmy Partnerem biznesowym Spółki VGP (Volkswagen Group Polska), co oznacza że przy naszych zabudowach ZACHOWANA JEST GWARANCJA SAMOCHODU BAZOWEGO!

Nasza firma jako jedyna w Polsce posiada Europejską Homologację na samochody pogrzebowe na marce Volkswagen Transporter*

 

Zabudowy Pogrzebowe na bazie VW Transporter wykonujemy zarówno na Furgonie jak i podwoziu podwójna 6 osobowa kabina. Zabudowa na podwoziu jest najbardziej funkcjonalnym samochodem pogrzebowym, ponieważ kabina wyposażona jest w komfortowe 6 osobowe fotele, oraz czterodrzwiową kabinę pasażerską. Przedział trumienny widoczny z każdej strony poprzez przestronne szyby, z możliwością transportu 2 trumien i dużą przestrzenią na wieńce i kwiaty. Jest do wyboru wersja ze schowkiem podpodłogowym, co umożliwia nam w niewidoczny sposób transportować nawet przestronne elementy.

Volkswagen Transporter Furgon, wersja krótka, lub długa. Najpopularniejszy w branży pogrzebowej to furgon w wersji długiej.

Wnętrze w obu przypadkach wykonane jest w całości z materiałów zmywalnych.

W przypadku VW Transportera 6 osobowego (podwójna kabina, 4 drzwi) samochód sprzedawany jest poprzez sieć dealerską Volkswagen z Europejską Homologacją jako pojazd specjalny karawan.

Informacje o pojeździe: www.vwdostawcz.pl

Katalog pojazdów funeralnych marki VW Bautex:

VW Bautex Katalog 2020
VW Bautex Katalog 2020

 

*dotyczy karawanu na podwoziu VW Transporter podwójna kabina, stan na 2020r.